- Hirdetés -
()

Ma reggel 2023-as Xiaomi IoT Ökológiai Partnerkonferencián Lu Weibing bejelentette, hogy a Xiaomi megépítette a világ legnagyobb fogyasztói IoT platformját. A Xiaomi IoT platformhoz csatlakoztatott eszközök száma elérte a 655 milliót, és több mint 13 millió felhasználó rendelkezik 5 vagy több Xiaomi IoT eszközzel.

A világ legnagyobb IoT platform: 655 millió csatlakoztatott eszköz

A Xiaomi a világ vezető fogyasztói IoT platformja. 2021 novemberéig a Xiaomi IoT platformja több mint 400 millió eszközt csatlakoztatott az okostelefonok és laptopok kivételével, és világszerte több mint 8 millió felhasználó rendelkezik 5 vagy több Xiaomi IoT-eszközzel. A Xiaomi a legátfogóbb biztonsági védelmet kínálja felhasználóinak, és feltárja a legjobb iparági megoldásokat és közös szabványokat más érdekelt felek számára.

Emellett a Xiaomi jelenleg több mint 9.000 IoT-partnerrel rendelkezik, amelyek több mint 200 kategóriában kapcsolnak össze termékeket. A Mijia App havi aktív felhasználóinak száma elérte a 82,9 milliót, a Xiaoai havi aktív felhasználói pedig meghaladták a 110 milliót.

A világ legnagyobb IoT platform: 655 millió csatlakoztatott eszköz



Ez a Xiaomi IoT Ökológiai Partnerkonferencia átfogóan bemutatja a Xiaomi IoT platform új képességeit és új technológiáit, egy fő helyszínnel és öt offline, zárt ajtós alfórummal.

A konferencia délelőttjén a Xiaomi csoport vezetői és az IoT törzscsapata vitaindító beszédet tartanak, hogy mélyreható magyarázatot adjanak az IoT nyitott stratégiájáról és új képességeiről, valamint az éves új technológiai kiadásokról.

A Xiaomi figyelemreméltó növekedést ért el az elmúlt 13 évben, mindössze 100 felhasználóról lenyűgöző 1,175 milliárd felhasználóra bővült világszerte, valamint a termékkatalógus mára több mint 200 kategóriát ölel fel. A tárgyak internete korszakában a Xiaomi azzal az egyedülálló kihívással szembesült, hogy az eszköz operációs rendszerek sokaságából és a különféle ökoszisztémák közötti interoperabilitási kihívásokból adódó bonyolultságokkal kell navigálni. Ez a tapasztalat arra késztette a Xiaomi-t, hogy minden eddiginél nagyobb innovációt fejlesszen, ami a Xiaomi HyperOS-t eredményezte. A 2017 óta fejlesztés alatt álló Xiaomi HyperOS-t úgy tervezték, hogy koherenciát hozzon az IoT-környezetbe. Küldetése, hogy az összes ökoszisztéma-eszközt egyetlen integrált rendszer keretrendszerbe egyesítse. A végső cél az eszköz csúcsteljesítményének biztosítása, állandó felhasználói élmény biztosítása, valamint a zökkenőmentes csatlakoztatás elősegítése az összes Xiaomi eszközön.

Mennyire volt hasznos ez a bejegyzés?

Kattintson egy csillagra az értékeléshez!

Átlagos értékelés / 5. Szavazatok száma:

Eddig nincs szavazat! Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a bejegyzést.

Mivel hasznosnak találtad ezt a bejegyzést...

Kövess minket a közösségi médiában!

Sajnáljuk, hogy ez a bejegyzés nem volt hasznos az Ön számára!

Javítsuk ezt a bejegyzést!

Mondja el, hogyan javíthatnánk ezt a bejegyzést?

- Hirdetés -