A Xiaomi folyamatosan dolgozik a szoftverei javításán, 13 éve a MIUI-n, pár hónapja az új HyperOS rendszeren, hogy minél jobb élményt nyújtsanak. A HyperOS fennálló hibáiról és javítandókról is folyamatosan kommunikálnak felénk, hetente jön hibajelentés.
Kedves Xiaomi rajongók!
Ahogy a HyperOS tovább fejlődik és egyre nagyobbra nő, felmerülhetnek olyan problémák, amelyek befolyásolják a telefon zökkenőmentes és funkcionális működését a mindennapokban. Emiatt a Xiaomi Tesztelők és rajongók nagyon keményen dolgoznak azon, hogy azonosítsák és jelentsék a hibákat, biztosítva, hogy a fejlesztők minél hamarabb kiadhassák a megoldásokat tartalmazó frissítéseket. Ebben az új cikksorozatban szeretnénk megosztani veletek, Xiaomi rajongókkal a HyperOS leggyakoribb problémáit. Anélkül, hogy több időtöket rabolnánk, kezdjük a részletes problémainformációkkal.
Heti hibajelentés:
- Probléma: Az eltávolítás gomb fordítási problémája egy alkalmazás eltávolításakor
Érintett eszközök: POCO F4
Érintett verzió: V816.0.1.0.ULMIDXM
Állapot: A probléma azonosítva. A Launcher automatikusan frissül, és javítva lesz. - Probléma: A fénykép elkészítése után fekete színűnek tűnik
Érintett eszközök: Xiaomi 14 Ultra
Érintett verzió: V816.0.5.0.UNAMIXM, V816.0.4.0.UNATWXM
Állapot: A probléma azonosítása megtörtént, és a következő verzióban kijavítjuk.
A következő frissítésekben javítandó problémák:
- Google Maps FC/Nincs válasz [Xiaomi 11i]
- Nem tudja frissíteni a Google Playt [Redmi Note 13Pro 5G]
- A kamera nem működik [Xiaomi 13T]
- A fényképezőgép képernyője vibrál/villog [Redmi Note 13 5G]
- Nem lehet letölteni a betűtípusokat [Xiaomi 13 Lite]
- Nem lehet kimenő hívásokat kezdeményezni [Xiaomi 11T]
- A téma alkalmazás oldala üres [Xiaomi 14 Ultra]
- A fotó elmosódott [Redmi Note 13]